تبلیغات
‏موجودات فضایی‌ - فرازمینی ها در ماه

‏همه چیز در مورد تحقیقات بر روی موجودات فضایی‌

‏عصر مدرن

جستجو

 

فرازمینی ها در ماه

سه شنبه 22 دی 1388   03:34 ب.ظ

 

فرازمینی ها در ماه

 

 

                                                                               

 

 

.: مشاهدات نیل ارمسترانگ و ادوین الدرین اولین انسانهایی که پا بر کره ماه نهادند :

طبق اظهارات نیل ارمسترانگ موجودات پیشرفته فرازمینی دارای پایگاههایی در کره ماه هستند و وقتی این فضانوردان برای اولین بار به کره ماه رفتند فرازمینیها هشدارهایی مبنی بر ترک ماه به انهادادند. این فضانوردان مدت کوتاهی پس از فرود تاریخی خود بر سطح ماه در 21 جولای 1969 بشقابهای پرنده ای را مشاهده کردند. همچنین طبق اظهارات یکی از کارمندان ناسا بنام اتو بایندر وی مکالماتی را به شرح زیر توسط دستگاههای گیرنده رادیویی وی اچ اف خود دریافت کرد که بین فضانوردان اپولو و مرکز فرماندهی در جریان بود:
ناسا: انجا چه میبینید؟ (مرکز کنترل خطاب به اپولو11)
اپولو11:اینها خیلی بزرگند قربان! بسیار عظیم الجثه! خدای من باور نمیکنید!من به شما میگویم که سفاین فضایی دیگری نیز بیرون ماه هستند. انها دورتر از دهانه اتشفشان ماه در یک ردیف قرار دارند.

پروفسوری معروف که نخواست نامش فاش شود در جریان یک سمپوزیوم ناسا مصاحبه ای کوتاه با نیل ارمسترانگ داشته که بخشی از ان بشرح زیر است :
پروفسور:واقعا چه اتفاقی در جریان پرواز اپولو11 رخ داد؟
ارمسترانگ: باور کردنی نبود. البته ما همیشه میدانستیم که امکان برخورد با بیگانگان فضایی وجود دارد.
پروفسور:منظورتان از اینکه به شما هشدار داده شده چیست؟

ارمسترانگ:نمیتوانم وارد جزئیات شوم.تنها به همین اکتفا میکنم که انها از هر لحاظ بر ما برتری دارند. اکنون هیچ شکی در مورد وجود پایگاه در ماه وجود ندارد.
پروفسور:اما ناسا بعد ها پروازهای دیگری را نیز به ماه داشته است.
ارمسترانگ:طبیعتا! اما ناسا در همان زمان متعهد شده بود که ازایجاد هر گونه هراس در میان مردم زمین خودداری کند و سفرهای بعدی تنها یک رفت و برگشت کوتاه بود.

 

جالب است بدانید ارمسترانگ خبری را به مرکز کنترل مخابره نمود مبنی بر این که پس از فرود کپسول فضایی در ماه انها دو شئ عجیب و بزرگ در حال مراقبت از انها بودند. این بخش از گزارش که ان زمان بطور مستقیم برای مردم جهان پخش میشد سانسور گردید و نتها ایستگاههای معدودی در سراسر دنیا ان را رد یابی کردند. فضا نوردان از این اشیا عکسها و فیلمهای جالبی نیز گرفتند که بعضی از انها فاش شده اند.

 

                                                  

                                             

 

 

.: مشاهدات سرهنگ گوردون کوپر:
سرهنگ گوردون کوپر که یکی از معتقد ترین افراد به وجود بشقاب پرنده هاست یکی از فضانوردان فضاپیمای مرکوری و اخرین امریکایی که به تنهایی در فضا راه پیمایی کرد در15 می 1963 توسط کپسول مرکوری به فضا پرتاب شد. قرار بود وی 22 مدار را دور کره زمین طی کند.
در جریان طی اخرین مدار سرهنگ گوردون کوپر طی تماسی با مرکز رهگیری سفینه در موچه آ (استرالیا) اعلام نمود که یک شئ درخشان برنگ سبز را که بسرعت از جلو به کپسول وی نزدیک میشود مشاهده میکند. این شئ توسط رادار مرکز رهگیری نیز رد یابی شد.
وقتی سفینه فرود امد به کلیه گزارشگران تذکر داده شد که از پرسیدن هر گونه سوال راجع به بشقاب پرنده بطور جدی خودداری کنند.
ده سال پیش از ان نیز کوپر در جریان هدایت یک فروند بر فراز اسمان المان غربی یک شئ متالیک Sabre F-68
جت دیسکی شکل را مشاهده نمود که قادر بود سریعتر از هرجنگنده ای در ان زمان پرواز کند و مانور های اعجاب انگیزی انجام دهد.
وی در یک مصاحبه ویدیویی چنین میگوید :

طی سالهای متمادی من با یک راز زندگی کرده ام! رازی که در قلب تمامی فضانوردان وجود دارد. اکنون میتوانم فاش کنم که هر روز در اکریکا رادارهای ما قادر به ثبت اشیا پرنده ناشناخته ای هستند که ماهیت انها برای ما نامشخص است....


نوشته شده توسط : ‏عصر مدرن

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها