تبلیغات
‏موجودات فضایی‌ - ‏آیا شما تا بحال از نزدیک بشقاب پرنده دیده اید ؟!

‏همه چیز در مورد تحقیقات بر روی موجودات فضایی‌

‏عصر مدرن

جستجو

 

‏آیا شما تا بحال از نزدیک بشقاب پرنده دیده اید ؟!

پنجشنبه 24 دی 1388   03:40 ب.ظ

یكی از بهت اورترین گزارشات ادم ربایی توسط فرازمینی ها مربوط به خانم "پام اونز" همسر سربازی در فورت اودر كالیفرنیا است . این ماجرا روز25 نوامبر1978 برایشان اتفاق افتاده است. او طی هیپنوتیزم می گوید:

"
در هر دست كه دو برابر دست انسان طول داشت چهار انگشت دارند. در یكی از این دستهای عجیب سوزنی را می بینم كه اماده است شكم مرا سوراخ كند. به نظرم میرسد

تنها چند ثانیه قبل من و شوهرم (كریس) و پسر 20 ماهه مان در كنار اتومبیل ایستاده و نزدیك شدن یك سفینه عجیب را نظاره میكردم. حالا درون ن اهستم، تنها و وحشت زده ام."

اندكی قبل تر :
"
بشقاب پرنده بالای سر ما می چرخید. تخم مرغی شكل ، درخشان و متالیك بود و100 پا درازا داشت. به شوهرم گفتم بیا از اینجا دور شویم. به سرعت از ان محل دور شدیم. وقتی به خانه رسیدیم كریس به ساعتش نگاه كرد. و گفت 10 دقیقه از نیمه شب گذشته. در حالی كه ما ساعت 10 شب خانه دوستمان را ترك كرده بودیم و به سمت منزل می رفتیم. ولی مسافت نیم ساعته را دو ساعه طی كرده بودیم.

(
این اتفاق برای خانم اونز زمانی روی داد كه به همراه شوهرش در المان غربی بود. )

او ادامه می دهد :
"
چند ماه بعد به امریكا برگشتم و با یك سازمان تحقیقاتی بشقاب پرنده تماس گرفتم و انها پیشنهاد كردند كه هیپنوتیزم شوم."

او در طی هیپنوتیزم خاطره اش را این گونه به یاد می اورد :
"
وقتی بشقاب پرنده ظاهر شد من از جاده اصلی خارج شدم ودرفضای بازی توقف كردم . من و شوهرم از ماشین پیاده شدیم و من كودكمان "برایان" را بغل كردم ...ترس عجیبی داشتم... پس از ان تنها چیزی كه به خاطر می اورم این است كه روی تختی دراز كشیده بودم و فقط چشمانم رو میتوانستم حركت بدهم . نور اتاقی كه در ان بودم رزد و سفید بود. سقف و دیوار طوری به هم امده بودند كه هیچ گوشه ای در ان دیده نمی شد... وحشت زده پرسیدم بچه كوچكم كجاست؟ سپس سوزنی دیدم ... با وحشت گفتم نه نه به كودكم صدمه نزنید . ولی یكی از ان موجودات سوزن را مستقیما در زیر نافم فرو كرد. درست همان جایی كه بعدا یك كوروك عجیب رو پیدا كردم! یكی از انها پیراهنم را بالا زد. احساس تهوع میكردم. (خانوم اونز در ان زمان بار دار بود و 4 ماه بعد دخترش سالم بدنیا امد. گویا انها می خواستند اندازه جنین و طرز قرار گیری ان در شكم مادر بازدید كنند.) از ان پس تنها چیزی كه بخاطر می اورم این كه كنارماشین ایستاده بودم ."

او ادامه می دهد در طول ازمایش مرتبا سراغ كودك و شوهرش را می گرفته كه یكی از ان موجودات به او اطمینان داد كه حالشان خوب است : " یكی از انها با من شروع به صحبت كرد و گفت كه همه چیز مرتب است . دهانش تكان نمی خورد گویی از طریق چشمانش با من صحبت میكرد!"

 

رابطه نازكاها با موجودات فرا زمینی
این موضوع ممكن است از جهاتی تاریخی باشد اما خواندنش ضرری ندارد در قرن پنجم پس از میلاد مسیح در آمریكای جنوبی قبیله ای بومی به نام نازكا به وجود آمد،كه البته هنوز هم با زماندگان آنها در قید حیاتند.
پژوهشگران امروزه یكسری آثار وشواهد را جمع آوری وكشف كرده اند كه به عقیده آنها این آثار ممكن است نشانگر این باشد كه نازكاها با موجودات فرا زمینی در ارتباط بوده اند. این اثار متعلق به نازكا ها در بیابانی به این نام دیده شده اند.من هم چندی از این دلایل را برای شما ذكر میكنم آ)راههایی عظیم مانند باند فرودگاه برای فرود جسمی پرنده ماننده هواپیما یا فضاپیماو...،كه البته باید گفت كه این بیابان دارای یكسری رشته تپه در بعضی نقاط است كه معمولا برای فرود چنین جایی را انتخاب نمی كنند ولی خوب...و
ب)وجود نقوشی در بیابان مانند نقش عنكبوت،یانوعی وال كه فقط از زاویه بالا قابل دیدن است.
پ)كشف جمجمه ای عجیب ومتعلق به انسان كه قسمت بالای جمجمه بسیار بلند است و احتمال میرود كه این جمجمه یك موجود فضایی باشد كه احتمالا با یك زمینی ازدواج كرده است
ت)كشف طرحهای عجیب وغریب نقاشی شده بر روی دیواره غار كه تاحدی به انسان شباهت دارد. یكی از آنها عكسی بود متعلق به به موجودی كه از بینی آن پرندگان خوفناك واز دهان آن ماده ای رنگی بیرون می آمد.
و شاید این عكس از روی آدم فضایی ها كشیده شده باشد.
اینك شما چه فكر می كنید ایا این دلایل می تواند گویای ان باشد كه فرا زمینیها با گذشتگان ما در ارنباط بوده اند؟

اولین گزارش رسمی در قرون جدید:
در مورد امكان ارتباط موجودات دیگر نیز انها سالهاست كه با ما ارتباط دارند. در قالب خدایان
همچنین بد نیست برای كسانی كه مدعی هستند بشقابهای پرنده اصلا وجود ندارند یا اینكه فقط انسانهای شیاد از این گونه ادعاها میكنند اظهارات فضانوردان خلبانان و دانشمندان رو بعنوان مدرك ارائه بدهیم :
اما قبل از آن این نكته ضروری می باشد كه فضانوردان و خلبانان انسانهایی هستند كه به صورتی پرورش یافته اند كه “چرند“! نگویند و وقتی صحبت می كنند كه از چیزی مطمئن باشند. چرا كه در غیر اینصورت براحتی شغل خوب خود را از دست خواهند داد.
اولین مورد رسمی رویت بشقاب پرنده در 24 ژوئن 1947 توسط خلبانی بنام كنت ارنولد گزارش داده شد.او در حالی كه هماپیمای شخصی خودش را بر فراز كوههای كسكید واشنگتن هدایت میكرد با 9 شی پرنده دایره ای شكل روبرو شد. آن زمان هواپیماهای جت كمیاب بودند. ارنولد از روی حس كنجكاوی زمان عبور انها رو میان 2 قله “رینر و ادامز“ اندازه گرفت. اشیائ عجیب فاصله 47 مایلی رو در 102 ثانیه طی كردند. سرعتی معادل 2/2 برابر سرعت صوت. در آن سال هیچ هواپیمایی حتی قادر به نزدیك شدن به این سرعت هم نبود!! در شهرت و اعتبار حرفه ای او شكی نبود ... این ماجرا به سرعت به روزنامه ها كشیده شد و از این زمان بود كه كلمه بشقاب پرنده به تمام دایره المعارفها راه پیدا كرد ...

 

در (Ramayana) میخوانیم كه(vimanas) یعنی ماشین پرنده در ارتفاع زیاد با طوفان عظیمی حركت میكرده.((به میل (rama) كالسكه باشكوهی در كوهی از ابر و غرشی عظیم به هوابرخاست))
(bhima)
یا (ویمانا) بر اشعه عظیمی كه چون خورشید درخشان بود و صدایی چون غرش طوفان داشن پرواز كرد.
(kantyua)
كتب تبتی نیز به سفینه های پرنده اشاره میكند كه آنها را مصیبت آسمانی خوانده است. در كتاب متذكر شده است كه این دانش مقدس بوده و برای عموم نمیباشد.
در(samarangana sutradhara) یك فصل كامل به شرح كاملكشتی فضایی اختصاص داده شده. از عقب این كشتی آتش و جیوه خارج میشده .
و اغلب درقالبهای مختلف مثلا نفس مسموم (خدایان) یا (حیوانات بهشتی) از گازی خفه كننده یادشده است.
كتیبهای متعلق بزمان (tuthmosis) در مصر از فرود گلوله آتشین از آسمان سخن میگوید كه تنفس شیطانی داشته tuthmosis) و سربازانش این واقعه مهیج را تماشاكردند تا آنكه گلوله آتشین از زمین برخاست و در مسیری بسمت جنوب از دیدها پنهان گردید.
گفته شده كه (inanna) با درخشندگی هولناك و جلائی كور شونده در آسمان حركت میكرد و دشمنانش را نابود میساخت.
همانطور كه میبینید اینها افسانه هایی از سراسر زمین ند. نمیتوان گفت كه خالقان این افسانه ها باهم در ارتباط بودند و یاتخیل مشابه داشته اند.

 

تا بحال بیش از ۴ میلیون گزارش (اعم از موثق یا غیر موثق - رسمی یا غیر رسمی) از سرتاسر جهان در مورد مشاهده اشیای پرنده و درخشنده ی عجیبی که مانورهای بسیار اعجاب انگیزی انجام میدهند ثبت شده است. بیشتر این اشیا به علت مدور بودن به بشقاب پرنده معروفند. و بیشتر دانشمندان و مردم بر این باورند که آنها تحت هدایت هوشمندانه ی موجوداتی غیر انسان هستند که سالهاست کره زمین را مورد بازدید قرار داده اند.

 

سومری ها قدمت زیادی دارند
این قوم، عجایب زیادی بر جای گذاشته. از آن جمله : محاسبه زمان گردش ماه در مدارش كه با زمانیكه امروزه بدست آمده فقط 0.4 ثانیه تفاوت دارد.
kuyundjik
در تپه ninevhسابق یك سری محاسبات بدست آمده كه عدد آن195955200000000 مباشد. (یك عدد 15رقمی).
این درحالیست كه تمدن غرب یعنی یونانیها در پرشكوه ترین دوران تمدن خود از رقم 10000 تجاوز نكرده بودند و هر شماره ای بالاتر از آنرا بینهایت تصور میكردند.

در مصر و عراق عدسی های از كریستال برش داده شده كه، امروزه آنها را فقط میتوان با استفاده از اكسید سیزیوم ساخت . اكسیدی كه امروزه در اثر روش الكترو شیمیایی بدsت میاید.

باطری خشكی كه روی اصول گالوانیك كار میكند در موزه عراق نگهداری میشود.

تزئین آلاتی در پرو بدست امده كه از پلاتین میباشند. (پلاتین در 1800 درجه ذوب میشود
نقشی كه بر روی wخره سرخ خلیج pisco و بر سخره lima هم جز اسناد معتبر تاریخی هستند كه وجود موجودات متمدن را در میان اجداد ما حكایت میكند.

ارابه های آتشین:

در كتیبه های قدیمی سخن از خدایانی به میان آمده كه سوار بر ارابه های آتشین(سفینه) از آسمان بر زمین میآمدند. در یكی از این كتیبه ها داستانی از سفر یك انسان با عقاب آهنین بههمراه خدایان به آسمانها آمده است . در افسانه های اسكیموها از پرنده اهنین و درآفسانه های سرخ پوستان از پرندگان آتشین یاد شده است.
(
مایا) ها دارای تمدنی باور نكردنی بودند . آنها میدانستند كه سال زهره 584 روز میباشد و سال زمین را 365.2420 تخمین زده بودند (محاسبه دقیق امروزی 365.2422 روز میباشد)
حماسه مذهبیافراد ما قبل (اینكا) بر این بوده كه ستارگان دارای موجودات زنده میباشند. كتیبههای آشوری ها ، سومری ها، بابلیها و مصریها نیز این چنین میگو ید: خدایان ازستارگان آمدند و به آنجا بازگشتند. آنها با كشتی های آتشین آسمانها را طی می كردند، دارای سلاح وحشت ناكی بودند و زندگی ابدی بفرد فرد مردم زمین نوید میدادند.

 

این اشیا از اولین روزهای زندگی بشری دیده شده و در حجاری ها و نقاشی ها غارها .افسانه ها و ....بارها به آن اشاره شده به تعدادی از مهمترین اونا اشاره میكنم.
برای آن دسته از افرادی که مشاهده یوفو ها را موضوع این عصر می دانند و انرا ساخته دست کشور های پیشرفته قلمداد می کنند نوشته ی زیر جالب است :
اگر بشقاب های پرنده از ابتدا ساخته روسها و امریكایها هستند پس چرا حداقل به مرور زمان هواپیماهایشان شبیه بشقاب پرنده نمی شوند در صورتی كه با وجود پیشرفت جنگنده ها بشقاب پرنده ها هنوز هم مثل قبل پرواز می كنند. ضمن آنكه اولین مورد رویت یوفو و عكس برداری از ان مربوط به واقعه 1947 نمی شود. عكسی از یك بشقاب پرنده در اوایل قرن بیستم در چین موجود است.
(
حتما آن را هم امریكا ساخته)!!!! در اینحا نیز ازمستدلات تاریخی فراوانی كه موجود می باشد نام می بریم.1500 سال قبل از میلاد : فرعون تاتموس سوم دوایر پلید و نا آرام درخشانی را در پهنه آسمان نظاره می کند.

329
سال قبل از میلاد : اسکندر مقدونی اعلام می کند که هنگامی که لشگریان وی در حال عبور از رودخانه جاکارتس بودند دو شی پرنده در آسمان ظاهر شده و چندین بار به سمت لشگریانش حمله بردند به طوری که باعث رم کردن اسب ها و فیل ها و متواری شدن سربازان گردیدند. و سربازان تا روز بعد از عبور از رودخانه منصرف گشتند. آنها این حادثه را حادثه ای شیطانی که باعث شکستشان خواهد شد پنداشتند.

170
سال قبل از میلاد : ناوگانی تماشایی از کشتی های پرنده در آسمان لانوپیوم مشاهده گردیدند.

99
سال قبل از میلاد : هنگامی که لیویوس تروسو مشغول خواندن اعلامیه جنگ در ابتدای شروع جنگ ایتالیا بود صدای عظیمی از آسمان شنیده شد و کره ای از آتش در آسمان شمالی در قلمرو اسپولتوم ظاهر می شود که رنگ طلایی دارد. سپس به نظر می رسد که بزرگ تر شده و از زمین به سمت آسمان می رود. درخشندگی اش طوری است که خورشید را تحت الشعاع خود قرار می دهد. پس از ان به سمت مشرق رفته و ناپدید می شود.

42
سال قبل از میلاد : از روم گزارش می رسد که چیزی شبیه به یک نوع سلاح با صدایی عظیم از زمین بر می خیزد و به آسمان میرود! (آیا نوعی موشک رویت شده بود یا نوعی سفینه؟(

70
میلادی : در 21 می این سال یک شبح شیطانی در ابعادی باور نکردنی قبل از غروب آفتاب در آسمان ظاهر گشت. نیروهای نظامی شهرها را محاصره کردند و سلاح هایشان را به سمت آسمان نشانه رفتند.

80
میلادی : هنگامی که امپراتور روم اگریکولا در سفر اسکاتلند بود در شبی زمستانی شعله های عجیبی در آسمان بر فراز جنگل کالدون مشاهده می کند. تمام آسمان روشن شده بود و زمانی که هوا صاف بود یک کشتی آسمانی هر شب با سرعتی زیاد در آسمان پرواز می کرد!

98
میلادی :هنگام غروب آفتاب در آسمان رم صفحه ای درخشنده ظاهر گشت و سپس به سمت مشرق رفت!

398
میلادی :چیزی شبیه به کره ای سوزان که شمشیری از آن خارج شده بود بر فراز آسمان شهر بیزانس مشاهده شد. به نظر می رسید که این جسم پرنده از بالاترین نقطه اسمان زمین را لمس می کرد. چیزی که تا کنون دیده نشده.

776
میلادی : افرادی که در بیرون کلیسا ایستاده بودند دو صفحه درخشان بزرگ قرمز رنگ را بر فراز کلیسا مشاهده کردند که در حال مانور بودند. بسیاری از مردم با دیدن انها وحشت زده شدند و از قلعه فرار کردند!

810
میلادی : سنت گریگوری به نقل از الکویین منشی و مورخ شارل مگنه و مولف کتاب ویتا کارولی در قسمت سی و یکم کتابش اظهار داشته که در سال 810 هنگامی که از شهر آخن آلمان دور می شده یک شی گرد و بزرگ درخشان را در آسمان مشاهده کرده که از سمت شرق به غرب پرواز می کرده است. این شی آنقدر بزرگ بوده که اسبهای سلطنتی رم کرده و باعث زمین خوردن و زخمی شدن شارل مگنه می شوند!

1235
میلادی : ژنرال یوریتسوم ژاپنی در روز 24 سپتامبر این سال در کمپ نظامی خود بود که واقعه ای عجیب روی داد. در هنگام شب و صبح روز بعد نورهایی در آسمان مشاهده می گردند که مانورهایی را در آسمان انجام می دادند. ژنرال از طالع بینانی که همراه او بودند علت آن واقعه را جویا می شود و ان ستاره شناسان دانشمند با خونسردی پاسخ میدهند که این وقایع طبیعی هستند و وزش باد هنگام سحرگاهان باعث می شود ستارگان در آسمان به رقص درآیند!!

1239
میلادی : 24 جولای – انگلستان قبل از دمیده شدن ستارگان یک شی درخشان در آسمان ظاهر شد و به نظر می رسید که می تواند بروی هر دو سمت خود پرواز کند. این جسم بزرگ ابتدا از جنوب به سمت بالا پرواز کرد و فورا با گردشی سریع به سمت شمال پرواز می کند. آن جسم طوری پرواز می کرد که به نظر می رسید با هر سرعتی که بخواهد می تواند پرواز کند. بدین ترتیب به اعماق آسمان پرواز نمود!

1254
میلادی : در نیمه شب هشتم ماه یک شب پر ستاره ناگهان یک کشتی عظیم در آسمان ظاهر گشت. این کشتی مجلل با نورهای رنگی بود. راهبان سنت البان برای مدتی طولانی این کشتی را مشاهده کردند اما آن جسم از نظر ناپدید شد!

1290
میلادی : در بایلند یورک شایر شمالی در انگلستان هنگامی که راهب بزرگ و دیگر راهبان مشغول خوردن غذا بودند یک شی مسطح و دایره ای شکل نقره ای رنگ و درخشان بر فراز کلیسا به پرواز درامد و باعث وحشت راهبان گردید!

1332
میلادی : در ساعات اولیه شب در اگزبریچ انگلستان ستونی نورانی درآاسمان مشاهده شد. این شی از آسمان جنوب برخاست وبا حرکتی آرام به سمت شمال رفت. در جلوی این شی عجیب دوکی شکل نوری قرمز رنگ به سمت جلو ساطع می شد. سپس آن جسم سرعت گرفت و در اعماق آسمان ناپدید گشت!

1492
میلادی : ساعت 10 شب 11 اکتبر کریستف کلمب و همسفرش پدرو گوتیرز هنگامی که بر عرشه کشتی سانتا ماریا ایستاده بودند شی درخشانی را در دوردست مشاهده کردند. این شی در تمام طول شب چندین بار مشاهده شد و مرتبا بالا و پایین می رفت. کریستف کلمب قبل از اینکه به خشکی برسد به مدت چهار ساعت شاهد پرواز ان شی بود. به نظر او این نشانه رسیدن آنها به خشکی بود!

1528
میلادی : مردم شهر سیژ در اوتریخت هلند با دیدن یک صلیب زرد رنگ و پرنده وحشت زده شدند. چرا که آنها تصور می کردند دشمن به شهر حمله کرده است.

1554
میلادی : در ساعات 6 تا 8 صبح 10 مارس در فرانسه در اطراف ماه یک نقطه نورانی دیده شد که از خود نورهایی پخش می کرد و صدایی گوشخراش داشت و مانند نوک یک پیکان به نظر می رسید که از یک پهلوی خود به پهلوی دیگر می چرخید!

1643
میلادی :11 مارس این سال وقایع نگاری به نام جان ایولین درانگلستان گزارش می دهد که : من نباید فراموش کنم که چه چیز مارا در شب قبل بی نهایت و حیرت زده کرد. جسمی نورانی مانند ابر و به شکل یک شمشیر که نوک آن سمت شمال بود در آسمان مشاهده شد. این شی مانند ماه ارام بود و بقیه آسمان نیز صاف و ارام بود. این جسم ساعت 11 شب تا 1 بامداد در آسمان دیده شد و در نهایت به سمت جنوب انگلستان پرواز نمود!

1700
میلادی : از تمدن سرخپوستان آمریکا گزارش می رسد که موجودات انسان گونه درخشانی وجود داشته اند که سرخپوستان را با یک لوله مخصوص!(سلاح اشعه ای) فلج می کردند. و نیز در تاریخ این سرخپوستان امده است که برخی از زنان سرخپوست با گروهی از این مردان ستاره ای ازدواج کرده اند!

1742
میلادی : یکی از اعضای انجمن سلطنتی انگلستان می نویسد : در 16 دسامبر این سال من از منطقه جیمز پارک عبور می کردم که ناگهان نوری از پشت درختان و خانه ها از سمت غرب و جنوب به آسمان برخاست که مانند یک موشک بزرگ به نظر می رسید. وقتی که ان شی تا 20 درجه از دید من اوج گرفت به حالت افقی در امده و به سمت شمال و شرق به پرواز کرد. آن شی بسیار نزدیک به نظر می رسید و حرکتش آرام بود. من حدود نیم مایل آنرا با چشمانم تعقیب کردم. یک شعله در قسمت عقب آن نمایان بود. انتهای آن مانند ردیفی از میله های آهنین به نظر می رسید. و در یک نقطه از آن شی سیلندر مانند دنباله های نور ساطع می شد. به زوری که نیمی از طول آن کاملا شفاف به نظر می رسید. سر ان شی به اندازه 3 درجه نسبت به قطر ان و دم ان نیز به اندازه سه درجه نسبت به طول تخمین زده می شد.

1790
میلادی : از فرانسه چنین گزارش شده که در خلال تابستان یک بازرس پلیس به نام لیابوف شاهد بود که یک کره نورانی بزرگ بر فراز فارملند در حال پرواز است. این کره نورانی سپس فرود امد و مردی از ان خارج شد که به زبانی نا مفهوم سخن می گفت. بعد از این حادثه آن کره ناگهان منفجر شد و ان مرد نیز ناپدید گردید! این واقعه توسط بسیاری از مردم آن زمان رویت شده و به خوبی نیز ثبت گردیده است.

1870
میلادی : این واقعه از دفترچه ثبت یک کشتی و از قول کاپیتان ان اف.دبلیو.بنر نقل گردیده است :

ملوانان کشتی یک شی خیره کننده شبیه یک ابر را در آسمان می بینند. ان شی شبیه به یک ابر مدور بوده که یک نیم دایره در درون آن به چهارقسمت تقسیم شده بود. محور مرکزی آن به بیرون زده بود و دوباره به عقب برگشته بود. این شی از نقطه ای با زاویه 20 درجه نسبت به افق تا زاویه 80 درجه رفت. سپس در ناحیه شمال شرقی مستقر گردید و گاهی در نواحی جنوب و جنوب شرقی نیز مشاهده می گردید. آن شی در مقابل باد به حالت مورب قرار گرفت و برای مدت نیم ساعت به این شکل مشاهده شد و در آخر ناپدید گردید!


نوشته شده توسط : ‏عصر مدرن

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها