تبلیغات
‏موجودات فضایی‌ - یك ژئوفیزیكدان روسی مدعی كشف راز «مثلث برمودا» شد

‏همه چیز در مورد تحقیقات بر روی موجودات فضایی‌

‏عصر مدرن

جستجو

 

یك ژئوفیزیكدان روسی مدعی كشف راز «مثلث برمودا» شد

جمعه 25 دی 1388   02:05 ب.ظ

یك ژئوفیزیكدان روسی مدعی كشف راز «مثلث برمودا» شد    

یك ژئوفیزیكدان روسی مدعی كشف راز «مثلث برمودا» شد

 

یك دانشمند ژئوفیزیك ساكن شهر وارونژ روسیه مدعی كشف علت طبیعی روی دادن حوادث ناگوار در منطقه «مثلث برمودا» شد.

«ولادیسلاو بوكریف» در این زمینه گفت: ویژگی عجیب مثلث برمودا توسط طبیعت برنامه‌ریزی شده است كه یكی از شعبات جریانات گرم گلف‌استریم، با گردش در جهت عقربه های ساعت در منطقه دریای «سارگاسوف»، با جهش در ساحل فلوریدا به سمت عرض شمالی بالا روی می دهد.

این حركت به یاد آورنده پرتاب كننده دیسكی می باشد كه در آغاز خود می چرخد و تنها در لحظه ای كه بالاترین سرعت زاویه‌یی را بدست آورد، دیسك را به جلو پرتاب می كند.

برمودا، گودالی مستقل و عظیم است. جریانات حلقه‌یی آن، مشروط به اشكال خطوط ساحلی و عمق كم آن است كه تا 26 متر می باشد.

به نظر وی وجود میكرو و ماكرو گودال هایی در این منطقه، مولد آشفتگی های جاذبه‌یی و مغناطیسی می باشد كه در نتیجه آن دستگاه ها از كار افتاده و ارگانیزم انسان سنگینی‌ای را تحمل می كند كه گاهی مرگ‌بار است.

وی می گوید: از آنجایی كه در این منطقه، گردش آب در جهت عقربه‌های ساعت است، برمودا همانند گرداب اشیا را به سمت خود می كشد، یعنی بردار جاذبه به سمت عمق دریا و مركز زمین است.

به گفته این دانشمند روسی، برمودا برای وسایط نقلیه هوایی و دریایی تنها در زمان وقوع جزر در دریا خطرناك است. در این فاز، ابتدا گودال های آبی و پس از آن گودال های هوایی پدیدار می شوند. این وضعیت همانند فنجانی است كه به طور ناگهانی انتهای آن را باز كنند. آب به سمت شكاف حركت می كند و حركتی گردشی به خود می گیرد و در امتداد خود، جریان هوایی را می راند.

این دانشمند ژئوفیزیك روسیه می افزاید: با دانستن فاز جریان مد و ویژگی تشكیل جریانات، می توان روشی را ایجاد كرد كه وقوع حادثه را در این مثلث ناآرام، همچنین در سایر نقاط خطرناك جهان هشدار دهد.

منبع خبر: روزنامه ترود


نوشته شده توسط : ‏عصر مدرن

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها