تبلیغات
‏موجودات فضایی‌ - ساخت بشقاب پرنده توسط چینی ها !!

‏همه چیز در مورد تحقیقات بر روی موجودات فضایی‌

‏عصر مدرن

جستجو

 

ساخت بشقاب پرنده توسط چینی ها !!

یکشنبه 27 دی 1388   11:08 ق.ظ

ساخت بشقاب پرنده توسط چینی ها !!چینیها اولین نمونه آزمایشی بشقاب پرنده (یوفو) را که به صورت کنترل از راه دور عمل می کند و به قطر 2/1 متر است، ساختند.
اولین پشقاب پرنده از سیارات مریخ و یا زهره به زمین نمی رسد بلکه از چین می آید! در حقیقت یک شرکت چینی با عنوان Harbin Smart Special Aerocraft اولین بشقاب پرنده را ساخت.

قطر این یوفو 2/1 متر است و می تواند به صورت کنترل از راه دور عمل کند. این بشقاب پرنده می تواند به صورت قائم بلند شود و با شتاب هزار متر پرواز کند.

براساس گزارش خبرگزاری شینهوا، حداکثر سرعت این یوفو می تواند به 80 کیلومتر بر ساعت برسد. این وسیله پرنده تخیلی پس از 12 سال تحقیق و هزینه 28 میلیون یوان (در حدود 4/1 میلیون دلار) و با اهداف کاملا علمی ساخته شده است.

این ناو فضایی به مقامات چینی برای تصویربرداریهای هوایی، تامین روشنایی در موقیعتهای فوری و نظارتهای زمین شناسی کمک می کند.

سال گذشته نیز یک شرکت آمریکایی اقدام به ساخت نوعی بشقاب پرنده کرد که بدون تولید آلودگی های صوتی می تواند به عنوان تازه ترین نسل وسایل نقلیه پرنده در سفرهای درون شهری مورد استفاده قرار گیرد. تفاوت این دو بشقاب پرنده در ابعاد و مصارف آنها است به طوری که بشقاب پرنده آمریکایی می تواند در آینده به عنوان یک وسیله نقلیه تک نفره کوچک مورد توجه قرار گیرد درحالی که بشقاب پرنده چینیها کاملا شبیه به یوفوها در فیلمهای علمی تخیلی فضایی است.


نوشته شده توسط : ‏عصر مدرن

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها